Oğlak Burcunun Özellikleri

Satürn yönetiminde olan Oğlak burcu kişileri, oldukça disiplinli ve olgun kişilerdir.

Hayatlarındaki her konuda planlı ve mantıklı hareket etmeye çalışırlar. Kariyerleri ve toplum önündeki imajları, kendileri için son derece önemlidir. İyi bir gelecek ve iyi bir gelir elde etmek isteyebilirler. Sağlamcı ve otoriter bir yapıları vardır.

Toplumsal kurallar kendileri için son derece önemlidir. Kurallara uyar ve geleneklerine sahip çıkarlar. Soğuk ve mesafeli kişiliklerinin altında, çok zekice espriler yatan kişiler olduklarını da unutmamak gerekir.

Çevresindeki kişilerin de kendileri gibi hayatı ciddiye alan, çalışkan kişiler olmasını bekleyebilirler.

Oğlak Burcu Hediye

Bu kişilere pahalı ama ciddi duran hediyeler tercih etmelisiniz. Yalnız yine de kaliteli olduğu her türlü belli olacak hediyeler olmalıdır.  

Simsiyah bir mont alsanız bile, o montun üstünde ufak bir marka detayı gözükmeli ve onu iyi hissettirmelidir.  

Yine koyu tonlarda kıyafetler, pahalı ve marka olan çantalar, ayakkabılar kendisinin oldukça hoşuna gidecektir.  

Evi için alacağınız tablolar, biblolar, duvara asacağı eşyalar kendisini mutlu edebilir.

Oğlak Burcu Aşk Hayatı

Oğlak burcu, hayatının her alanında olduğu gibi ilişkisinde de istikrar ve dürüstlük ister. Karşıya güven verir ve güven ister. İlişkiye bir sorumluluk olarak bakar ve karşıdaki kişinin de böyle bakmasını ister.

Partnerinin mahremiyetini koruması çok önemlidir. Aile ve yuva kavramları her koşulda önemli olacaktır. Çünkü güven, istikrar istekleri her koşulda devam eder ve hayatlarındaki herkese karşı bunu eşit bir şekilde yürütmek isterler. Geleneklerine ve kurallara bağlı oldukları için, buna uygun birini tercih edebilirler.

Oğlak Burcu Sağlık

Oğlak burcu, vücutta kemikleri yönetir.

Oğlak burçları, vücutlarındaki her türlü incinme ve kırılmalar konusunda hassas olabilir. Kol, bacak kırılmaları, incinmeleri yaşanabilir. Veya dişler ve çene kemiği gibi bölgeleri hassas olabilir.

Oğlak Burcu Kariyer Hayatı

Oğlak burcu, kariyerini ve toplum önündeki görüntüsünü oldukça önemser.

Garanticidir, maddiyat ve güvenlik ihtiyacı önemlidir.

Finans ile ilgili işler, ticaret, değerli mücevherler ile ilgili meslekler, kuyumculuk, yöneticilik, inşaat alanı, mühendislik gibi alanlarda başarılı olabilirler.

Oğlak Burcu Hangi Burçlar İle Anlaşır?

Bunu anlamak için doğum haritasındaki harici gezegenler de güzelce incelenmelidir. Karşılıklı olarak Güneş, Ay, Venüs, Mars ve Merkür’ün açılarına bakılmalıdır.

Oğlak burcu, kendisi gibi toprak grubundan olan Oğlak, Boğa ve Başak burçları ile uyumludur.

Su grubundan olan Balık, Yengeç ve Akrep burçları ile destekleyici bir ilişki içinde olurlar. Zıt burcu olan Yengeç burcu ile, zıt kutupların birbirini çekmesi gibi bir etki oluşabilir.

Bunu da beğenebilirsiniz: Sinastri bilgileri

Yorum yapın