İkizler Burcunun Özellikleri

Merkür yönetimindeki bu hava grubu insanları, fazlasıyla zeki ve hareketli kişilerdir. Etrafımızda gördüğümüz o bıcır bıcır, konuşkan ve hemen her konuda bir bilgisi olan kişilerdir.

Bilgi öğrenmeye, yeni bilgiler edinmeye, kitaplar okumaya, seyahat ederek yeni yerler keşfetmeye bayılırlar. Bulmacalar çözmek, arkadaşlarıyla tabu gibi oyunlar oynamak kendilerine harika gelir.

Oldukça sosyal ve çevresi geniş kişilerdir. Arkadaşları ile muhabbet etmek, mesajlaşmak, toplanıp ortak aktivitelerde bulunmak tam İkizler insanına göredir.

Değişken oldukları için kararsızlık gösterdikleri zamanlar olabilir. Seçim yapmakta zorlanırlar ve genelde plansız spontane hareket ederler. Belirli bir yemek saatleri veya buluşma günleri yoktur.

İkizler Burcu Hediye

Bu kişiler için eğlenceli olan ve bir bilmece niteliğinde karışık duran yani çözülmesi gereken her türlü olay çekici ve güzel gelecektir.  

İkizler burcu elleri ve parmakları yönetir. Bu kişilere oldukça detaylı, karmaşık duran ama zarif gözüken güzel bir bilezik alabilirsiniz. Değişik tarzda yüzükler, ojeler bu kişilerin oldukça hoşuna gidebilir.  

Yine zeka oyunları, sevdiği tarzda kitaplar ya da uzun zamandır gezip görmek istediği bir seyahat için bilet harika bir seçim olabilir.  

Saat, bilezik, eldiven, arkadaşlarla beraber hazırlanmış eğlenceli bir organizasyon, tarihi yerlere seyahatler güzel olabilir.  

İkizler Burcu Aşk Hayatı

İkizler burcu insanı oldukça hareketli ve aktiftir. Kendi sosyal yaşantılarına uyum sağlayacak, hareketli kişileri tercih edebilirler.

Kısıtlanmayı sevmezler. Bu sebeple daha çok arkadaş gibi muhabbet edebilecekleri, konuşkan ve bilgili kişiler ile olmak isterler. Hayatlarındaki kişi, kendileri gibi öğrenmeye, gezmeye ve okumaya açık kişiler olmalıdır. Yeri geldiğinde bir müze gezecekleri, yeri geldiğinde kısa bir hafta sonu seyahatine çıkabilecekleri kişileri tercih edebilirler.

Eğlenmek, gülmek, beraber öğrenmek isterler. Çok duygusal ve yoğun tepkiler vermezler. İlişkilerinde sizinle gülüp eğleniyorlarsa, onlar için unutulmaz olabilirsiniz.

İkizler Burcu Sağlık

İkizler burcu vücutta elleri, parmakları ve kolları yönetir. Bu bölgeler ile ilişkili olan tüm hastalıklar, omuz ve parmak kırılması/çatlaması, bu bölge ile ilişkili olan sinirler konusunda hassasiyetler görülebilir.

İkizler Burcu Kariyer Hayatı

İkizler burcu iletişim burcudur. Fazlaca sözel yetenekleri olan kişilerdir. Her türlü yazılı ve sözlü iletişim kuracakları meslekleri tercih edebilirler.

Pazarlama, eğitmenlik, gazetecilik, sosyal medya işleri, avukatlık, yazar, satış ile ilgili her türlü alanda başarılı olabilirler.

İkizler Burcu Hangi Burçlar İle Anlaşır?

Bunu anlamak için doğum haritasındaki harici gezegenler de güzelce incelenmelidir. Karşılıklı olarak Güneş, Ay, Venüs, Mars ve Merkür’ün açılarına bakılmalıdır.

İkizler burcu, kendisi gibi hava grubundan olan İkizler, Terazi ve Kova burçları ile anlaşır.

Ateş grubundan olan Yay, Aslan ve Koç burçları ile uyumlu bir ilişkileri vardır. Zıt burçları olan Yay burcu ile zıtlıkların çekimi gibi bir çekim yaşayabilirler.

Bunu da beğenebilirsiniz: Sinastri bilgileri

Yorum yapın