Gizlilik Politikası

aydinastroloji.com sitesi olarak kişisel gizlilik haklarınıza saygı duyuyor ve sitemizde geçirdiğiniz süre zarfında bunu sağlamak için çaba sarfediyoruz. Kişisel bilgilerinizin güvenliği ile ilgili açıklamalar aşağıda açıklanmış ve bilginize sunulmuştur.

Sitemizde yaptığınız arama geçmişleriniz değerlendirilmek üzere altyapımıza kaydedilir ve daha sonraki aşamalarda sizlere daha iyi hizmet sunmak üzere kullanılabilir.

İçeriklerimize erişmek için kullandığınız bilgisayar, tablet veya telefon gibi mobil cihazlarınızın IP adresleri ve cihaz türleri gibi veriler toplanır. 

Yorum yapan veya bizlere ulaşmak isteyen kişilerin; ad-soyadları, email adresileri gibi bilgiler tarafımızca bilinecektir.

aydinastroloji.com sitesi olarak zaman zaman sitemize reklam linkleri gibi linkler koyabiliriz. Eğer reklamlara tıklanırsa; aydinastroloji.com bilgilerin kullanılmasından veya yönlendirilen sitenin gizlilik politikalarından sorumlu olmayacaktır.

aydinastroloji.com kullanıcılarının kişisel bilgileri, bu gizlilik politikası ile belirlenen esas ve kapsam haricinde hiçbir şekilde kullanılmayacak ve ancak kullanıcının açık rızası ile üçüncü kişilerle paylaşılacaktır.

aydinastroloji.com adresine giren herkes, aydinastroloji.com’un gizlilik politikalarını kabul etmiş sayılacaktır.