Erkeğin Venüs burcuna göre istediği kadını anlamak

İlişki, aşk, sevgi, cinsellik, beğeni, hoşlanma, güzellik algısı gibi kavramları anlatan Venüs; erkek haritasında beğendiği ve hoşlandığı kadın hakkında biz bilgi verecektir.

Tabii ki açı kurduğu gezegenler ve yerleşimi de buna ekstra bilgi katacak olsa da, öncelikle Venüs’ün bulunduğu burca bakarak, bu konuda biraz bilgi sahibi olabiliriz.

Venüs Koç: Fazlasıyla dürüst, her şeyi olduğu gibi söyleyen bir kadın isteyecektir. Korkusuzca, kendine güvenerek konuşan kişiler hoşuna gider. Bu konumdaki erkekler sürekli, kendileri için doğru olmayan kişileri doğru kişiymiş gibi zannedebilirler.

Venüs Boğa: Boğa burcu en dişil burçtur. Bu konumdaki erkekler gerçekten “kadın gibi kadın” diyebileceğimiz birini isteyeceklerdir. Abartılı ve fazla gösterişli kişilerden ziyade, daha abartısız ve doğal kişileri tercih edebilirler. Saf güzelliğin altında bir dürüstlük ve kadınsılık, cazibe isteyebilirler.

Venüs İkizler: Konuşkan, bilgili, hemen her konuda muhabbet edebileceği neşeli birini isterler. Karşısındaki kişinin hareketli, sempatik ve bıcır bıcır diyebileceğimiz biri olmasını tercih edebilirler.

Venüs Yengeç: Genelde karşısındaki kişide annesini arayabilirler. Evine oldukça düşkün, kendisine karşı dürüst ve belki mahremiyetine önem veren bir kişiyi tercih edebilirler.

Eli lezzetli, evine ve kendisine bağlı, duru bir güzellik tercih edebilirler.

Venüs Aslan: Fazlaca romantik kişiler olabilirler. Sizin için gayet romantik ortamlar yaratacak karakterdedirler. Bu kişiler karşısındaki kişiden cömert ve özgüvenli olmasını beklerler. Asil, gururlu, güçlü ve gösterişli kişileri tercih edebilirler.

Venüs Başak: Çalışkan, pratik, titiz birini ister. Karşısındaki kişinin bilgili olmasına önem verecektir. Bazı durumlarda, karşısındaki kişinin sevgi eksikliği olduğunu düşünerek yardım etmek adına sevgi gösterebilir.

Venüs Terazi: Bu kişi için eşitlik çok önemlidir. Kendisine denk bir kişiyle olmayı tercih eder. Oldukça kültürlü, kibar, nerede nasıl davranacağını bilen ve zarif bir kişiyi tercih edecektir.

Venüs Akrep: Fazlasıyla tensel, çekici ve tutkulu birini isteyecektir. Gizemli, güçlü, göstermeden savaşan, karda yürür izini belli etmez dediğimiz kişileri tercih edecektir. Karşısındaki kişinin sahiplenici ve iradeli olması önemlidir.

Venüs Yay: Karşısında kendisini kolay bırakmayan, neşeli ve cesaretli bir kişi isterler. Bu kişiler için güven duymak, düşündüğünüzden çok daha fazla önemlidir. Asla yalan söylemeyin ve ilişki sırasında yapılmaması gereken normların dışına çıkmayın.

Venüs Oğlak: Oldukça sorumlu, saygılı ve disiplinli birini isteyeceklerdir. Karşısındaki kişinin kariyer sahibi olması, statü olarak iyi bir yerde olması önemlidir. Kurallara uyan, güvenilir birini tercih ederler. Bu erkekler için sevginin uzun ömürlü olması önemlidir.

Venüs Kova: Öncelikle bu erkeklerin sevgiyi gösterme şekli aklınızı biraz karıştırabilir. Mutlaka karşısındaki kişinin özgür ruhlu, marjinal ve arkadaşça biri olmasını tercih eder. Ayrıca sizden tahmin edilemez ve yenilikçi bir karakterinizin olmasını isteyebilir.

Venüs Balık: Oldukça fedakar, şefkatli ve girdiği yere uyum sağlayan bir kişi isterler. Belki biraz utangaç ve küsme huyu olan kişileri tercih edebilirler. Bu konumdaki erkeklerin gösterdikleri ilgi bazen fazla yüksek dozajda olabilir.

Yorum yapın