Dolunayın Burçlara Etkisi


Yarın sabah 10.33’de Aslan burcunun 20.derecesinde bir dolunay gerçekleşecek ve bu dolunay bizi bir süre etkilemeye devam edecek

Dolunaylar genel olarak bir şeyleri fark ettiğimiz ve idrak ettiğimiz zamanları temsil eder. Artık yeter dediğimiz ve bazı sonlanmalara karar verdiğimiz durumları gösterir. Örneğin; bu bir ilişkiyi sonlandırmak olabileceği gibi, aynı zamanda bekarlığı ya da yalnızlığı sonlandırmak da olabilir.

Bunu anlamamız için dolunayın hangi evimizde gerçekleştiğine bakmamız gerekiyor. Bunu da yükselen burcumuza bakarak anlayabiliriz.

📍Lütfen yorumları yükselen burcunuza göre okuyunuz.📍

Yükselen Koç: Bu dönemde aşk konusunda yeni başlangıçlar yapabilir ya da beklediğiniz kişiden bir adım alabilirsiniz. Elinize küçük güzel paralar geçebileceği gibi, hediyeler ve güzel çocuk haberleri de alabilirsiniz. Eğlenceli günler kapıda diyebiliriz.

Yükselen Boğa: Bu dönemde evinizle alakalı güzel haberler ve gelişmeler yaşayabilirsiniz. Uzun zamandır ev ile alakalı beklediğiniz değişiklikleri gerçekleştirebilirsiniz. Evinizi değiştirmek ya da evin içinde değişiklik yapmak gibi düşünebilirsiniz. Aile ve köklerinizle alakalı güzel gündemler yaşanabilir.

Yükselen İkizler: Bu dönemde her türlü iletişim konusunda şanslısınız. Sosyal medya, yazarlık, eğitim ile alakalı her türlü konuda güzel gelişmeler yaşabilir, bu konularda yeni adımlar atabilirsiniz. Belki bir seyahate çıkabilir ya da kardeşleriniz konusunda güzel haberler alabilirsiniz.

Yükselen Yengeç: Parasal konularda güzel başlangıçlar yapabileceğiniz bir süreçtesiniz. Elinize güzel paralar geçebilir, uzun zamandır gelmeyen ödemeler sonunda gelebilir.
Belki maaşınızda bir artış ya da ekstra bir ikramiye gibi durumlar görülebilir.

Yükselen Aslan: Bu dönemde direk kendinize yönelik adımlar atabilirsiniz. Spora başlayabilir, estetik yaptırabilir ya da direk tarzınızı değiştirebilirsiniz.
İlişkilerden ziyade kendinize ekstra odaklanabilir ve tüm odağınızı kendinize çevirebilirsiniz.

Yükselen Başak: Bu dönemde psikolojik anlamda artık güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Ruhsal anlamda rahatladığınızı ve daha huzurlu hissettiğinizi fark edebilir ya da direk böyle hissetmek adına adımlar atabilirsiniz. Şifa ve ruhani çalışmalara başlayabilirsiniz.
Gizli kalan tüm konularda aydınlanmalar ve güzel gelişmeler kapıda olabilir.

Yükselen Terazi: Bu dönemde iyice sosyalleşip, kalabalık ortamlarda eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz. Yeni grup ve kulüplere dahil olabilir, size fayda sağlayacak kişilerle tanışabilirsiniz. Uzun zamandır hayalini kurduğunuz ve idealize ettiğiniz şeyler gerçekleşebilir.

Yükselen Akrep: Kariyer anlamında güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yeni iş fırsatları bulabilir ya da terfi alabilirsiniz. Otorite figürlerinden sürpriz teklifler ve destekler görebilirsiniz. Toplum önünde parlayabileceğiniz bir süreç içerisindesiniz.

Yükselen Yay: Bu dönemde okuyorsanız, akademik konularda güzel destekler bulabilir ve olumlu sonuçlar alabilirsiniz. Kurslara katılmak ve kendinizi geliştirmek adına destekleniyorsunuz. Bir alanda uzmanlaşmaya çalışabilir, dersler alabilirsiniz. Yurtdışı konularında yeni adımlar atabileceğiniz bir süreçtesiniz.

Yükselen Oğlak: Elinize başkaları sayesinde para geçebilecek bir dönemdesiniz. Başvurduğunuz bir kredi/burs gibi bir durum varsa, olumlu dönüş alabilirsiniz. Miras gibi bir gündeminiz var ise, olumlu sonuçlar yaşayabilirsiniz.

Yükselen Kova: Bu dönemde aşk ve ilişkiler konusunda oldukça şanslısınız. Yeni bir ilişkiye başlayabilir, ilişkinizi yeni bir boyuta taşıma kararı alabilirsiniz. Ya da ilişkiniz ile alakalı bir farkındalık yaşayabilirsiniz. Ya da iş konusunda bir ortaklık yoluna girebilirsiniz.

Yükselen Balık: Bu dönemde çalışma ortamınız konusunda yeni başlangıçlara gidebilirsiniz. Belki çalıştığınız ortam değişir. Odanız ya da çalıştığınız araç gereçler yenilenir. İş arkadaşlarınız konusunda yeni gündemler olabilir. Altınızda çalışan kişiler size kariyer anlamında desteklerde bulunabilirler.

Yorum yapın