Balık YeniAyının Burçlara Etkisi

23 Şubat Pazar günü saat 17.32’de, Balık burcunun 4.derecesinde oldukça etkili bir Yeniay gerçekleşecek.

Bu Yeniayın etkili olmasının sebeplerinden bir tanesi, 4 büyük kraliyet yıldızından biri olan Fomalhaut sabit yıldızı ile kavuşum yapacak olması.

Hem bu Yeniayın Balık burcunda olması, hem de bu sabit yıldız ile kavuşuyor olması; insani düşünceler içinde iş yapan kişilerin güzel kazançları olabileceğini göstermektedir.

Yaratıcılığımızı kullanıp, bunları da doğru normlar çerçevesinde gerçekleştirebilirsek, bize gökyüzünün çok güzel ödülleri olabilir. Ama tam tersi, sadece kendimizi düşünerek işimizi yaparsak ve bu normların dışına çıkarsak bize verdiklerini geri de alabilir.

Her halükarda içimizde yeni alanlara başlama, yeni girişimler ve başlangıçlar yapma isteği olacaktır. Yalnız bu Yeniaya aynı zamanda Merkür retrosu da eşlik ettiği için, atılacak her adıma dikkat etmek; başlangıç isteğimizi mümkünse şu an için sadece planlama aşamasında bırakmak doğru olabilir. Yaratıcılığımızı planlama sırasında kullanıp, Merkür retrosundan sonra harekete geçebiliriz. Tabii karar sizlerin…

Yeniayın Burçlara Etkisi

Bu yeniay,Balık burcu haritanızın neresindeyse, orada size yeni adımlar atma dürtüsü verecektir. Yeniayın etkisi yaklaşık 2 hafta boyunca bizi etkilemeye devam edecektir.

Yorumları öncelikli olarak yükselen burcunuza göre okumanızı tavsiye ederim.

Koç burcu: Bu dönemde psikolojik anlamda kendinizi zorlanmış hissediyor olabilirsiniz. Geçmiş anılarınız sürekli karşınıza çıkıyor ve sizi biraz zorluyor olabilir.

Siz de geçmişe doğru bir adım atma eğilimine girebilir ve bazı anıları kendi kendinize depreştirmek isteyebilirsiniz. Bilerek geçmişe ait konuları daha fazla incelemek ya da bu konularda yeni başlangıçlar yapmak isteyebilirsiniz.

Kendinize iyi gelecek spritüel konulara çekilebilir; yoga, meditasyon gibi alanlara başlayabilirsiniz.

Boğa burcu: Bu dönemde arkadaşlarınızla alakalı konularda zorlanıyor olabilirsiniz. İdeallerinizi gerçekleştirmeye çalışırken gecikmeler oluşmuş olabilir.

Bu yeniayın etkisi ile ideallerinizi daha çabuk gerçekleştirme eğilimi içerisinde olabilirsiniz. Hemen gerçekleşsin diyebilir ve sabırsızlık gösterebilirsiniz. Aynı zamanda yeni arkadaşlar edinmek ve kalabalık gruplarda yeni deneyimler yaşamak için uygun bir süreçtesiniz.

İkizler burcu: Bir süredir işiniz ile alakalı gecikmeler ve problemler yaşıyor olabilirsiniz. Bu dönemde kariyer konusunda yeni başlangıçlar yapmak isteyebilir ve ani bir iş değişikliğine gitmeyi düşünebilirsiniz. Veya şirket içinde ani davranışlarda bulunabilir, farklı stratejiler içerisine girebilirsiz.

Atacağınız her adımın ahlaki kurallara uygun olmasına ve herkesin yararına olabilmesine dikkat etmeniz iyi olabilir.

Yengeç burcu: Bir süredir akademik ve uluslar arası konularda gecikmeler yaşıyor olabilirsiniz. Hayat görüşünüzü bulmakta zorlanabilirsiniz.

Bu dönemde kendinize hemen yeni bir hayat felsefesi belirlemek ve kendinize yeni bir hayata bakış tarzı oluşturmak isteyebilirsiniz. Bu felsefenin sadece size değil, herkese hitap edecek bir felsefe olmasına dikkat edebilirsiniz.

Yayıncılık ve sosyal medya ile alakalı yeni yaratıcı fikirleriniz olabilir.

Aslan burcu: Bu dönemde finansal açıdan gecikmeler ve zorlanmalar yaşıyor olabilirsiniz. Kendinize yeni finansal kaynaklar bulma arayışına girebilirsiniz. Belki aniden kredi çekmek ya da birilerinden borç almak gibi düşünceleriniz olabilir. Bunları birkez daha düşünmeniz iyi olabilir.

Yaratıcı şeyler için para harcayabilirsiniz. Ama elinizde ne kadar para olduğuna dikkat etmelisiniz.

Başak burcu: Bir süredir ilişkileriniz ve ortaklıklarınız konusunda gecikme ve sıkıntılar yaşıyor olabilirsiniz. Bu dönemde daha çok yeni bir ortaklık yapmak veya ilişkide ciddi bir adım atmak gibi düşüncelerde olabilirsiniz. Ve ortaklıklar konusunda aklınıza çok yaratıcı fikirler gelebilir.

Geçmişten gelen kişilere karşı yeniden başlama, şimdiki ilişkinizde ise aniden bir karara varma durumunuz olabilir.

Terazi burcu: Bu dönemde daha çok sağlık alanında bir takım sıkıntılarınız olabilir, günlük işler hep size kalıyor olabilir.

Kendinizle ilgili yeni bir günlük rütin oluşturma çabasına girebilirsiniz. Kendinize yeni bir yaşam planı çıkartabilir, bir düzen oluşturmak isteyebilirsiniz.

İş ortamınızda yaratıcı değişiklikler yapabilir, yeni bir dizayn oluşturabilir veya çalışma ortamınızı yenileme düşüncesinde olabilirsiniz.

Akrep burcu: Bu dönemde özellikle ilişkiler konusunda zorlanıyor olabilirsiniz.

Özellikle geçmişte kalan flörtleriniz ile gündemler olabilir ve yeniden başlamayı düşünebilirsiniz. Uzun zamandır başlamak istediğiniz hobilerinize başlayabilirsiniz. Spor planı yapabilir, resim, müzik gibi kurslara katılabilirsiniz.

Ailenizin parası konusunda gündemler oluşabilir.

Yay burcu: Bu dönemde özellikle ev içindeki sıkıntılar sizi boğuyor olabilir.

Ev içerisinde değişiklikler yapmak isteyebilir ya da direkt olarak evinizi değiştirmeyi düşünebilirsiniz. Aileniz ile alakalı gündemler yaşayabilir, aileniz konusunda bir konuda karara varabilirsiniz.

Özellikle iş hayatınız ve ev hayatınız arasında yoğun geçecek bir rota sizleri bekliyor olabilir.

Oğlak burcu: Bu dönemde özellikle eğitim, iletişim ve yakın çevreniz gibi konular sizi yoruyor olabilir. Kendinize sosyal medya konusunda yeni fikirler bulabilirsiniz. Yaratıcı fikirlerinizi özellikle iletişim, haberleşme, yazma ve çizme gibi konularda kullanabilirsiniz.

Yeni sözleşmeler imzalamak, alım-satım yapmak gibi durumlarınız olabilir. Aklınızda olan kurslara katılmak gibi girişimler yapabilirsiniz.

Kova burcu: Bir süredir parasal kayıplar yaşıyor olabilirsiniz.

Bu dönemde özellikle parasal kaynaklarınız konusunda fikirler üretebilirsiniz. Kendinize yeni yatırım fikirleri bulmak isteyebilirsiniz. Gereksiz harcamalar yapmamaya dikkat etmemeniz güzel olabilir. Elinize paranın geçtiği kaynak her neresi ise bu konuya ekstra dikkat etmeli ve paranızı daha kontrollü harcamalısınız.

Balık burcu: Bu dönemde kendiniz ile alakalı yeni adımlar atmak, yeni bir yola girmek istiyor olabilirsiniz.

Hem fiziksel olarak hem de fikren yeni kararlar alıp yeni bir siz yaratma düşüncesine girebilirsiniz.

Ortaklıklar kurmak, yeni hayat planı yapmak, yeni bir rota oluşturmak için yaratıcı fikirleriniz olabilir. Yalnız tüm bu fikirlerinizi başlamadan önce iyice değerlendirmeniz sizin için en iyisi olabilir.

Yorum yapın