Aslan Burcunun Özellikleri

Aslan burcu Güneş yönetiminde olan bir burçtur. Aslan burcundan olan kişiler, adeta bir Güneş gibi parlamak ve kendilerini göstermek isteyeceklerdir.

Oldukça cömert, sıcak kanlı ve neşeli kişilerdir. Elleri sevdikleri kişilere karşı hep açıktır. Bol bol harcamaktan hiç çekinmezler.

Başkaları tarafından taktir edilmek, alkışlanmak ve beğenilmek hoşlarına gider. Bu sebeple hayatlarının her alanında güzel işler başarmak isteyebilirler.

Güzel ve gösterişli yerlere gitmekten, sanatsal alanlarla uğraşmaktan mutlu olabilirler.

Kendilerinin en üst mevkiide olacağı bir hayatı arzulayabilir ve bunun için savaşabilirler.

Aslan Burcu Hediye

Bu burca her ne olursa olsun, kaliteli ve aynı zamanda ilgi çekici bir hediye almalısınız. 

Süslü ve parıltılı detaylar, harika mücevherler ve ilgi çekici renkler… 

Kaliteli bir şarap, gösterişli kadehler harika bir hediye olabilir. Gene gösterişli ve ilgi çekici bir mont, fular ya da atkı çok hoşlarına gidecektir.  

Göze çarpan çizmeler, dolu dolu duran takılar, ilgi çekici ve büyük duran kolyeler hoşlarına gidecektir.  

Aslan Burcu Aşk Hayatı

Aslan burcu, aşk hayatında oldukça cömert ve sıcak davranan bir burçtur.

Bu burçtan olan kişiler, sevdiklerine karşı oldukça eli açık ve sevgi dolu yaklaşırlar. Romantik ve sıcak bir ilişki kurmak isterler. Mum ışığında yemekler, romantik sözler ilişki içerisinde bolca olabilir.

Hayatlarının her alanında olduğu gibi, aşk hayatlarında da övgü bekleyebilirler. Karşısındaki kişilerden güzelce düşünülmüş hediyeler almak, kendilerini destekleyen cümleler duymak oldukça hoşlarına gidecektir.

Aslan Burcu Sağlık

Aslan burcu vücutta kalbi ve sırt bölgesini yönetir.

Bu kişilerde duruş problemleri, sırt ağrıları veya kalp ile ilgili genetik problemler konusunda hassasiyet olabilir. Kalp sıkışması, nefes darlığı, sırtta sızlamalara dikkat edebilirler.

Aslan Burcu Kariyer Hayatı

Aslan burcu, kariyeri konusunda en üst noktalara ulaşmak ister. İnsanlardan övgü ve alkış almak kendilerini mutlu eder.

Patron, yönetici, sahne sanatları ile ilgili işler, oyunculuk, üst mevkiide olabilecekleri herhangi bir işte mutlu olabilirler. Organizasyon ile ilgili işler ve başkalarını organize edecekleri işlere yönelebilirler.

Aslan Burcu Hangi Burçlar İle Anlaşır?

Bunu anlamak için doğum haritasındaki harici gezegenler de güzelce incelenmelidir. Karşılıklı olarak Güneş, Ay, Venüs, Mars ve Merkür’ün açılarına bakılmalıdır.

Aslan burcu, kendisi gibi ateş grubundan olan Aslan, Koç ve Yay burçları ile anlaşabilir.

Hava grubundan olan Terazi, İkizler ve Kova burçları ile destekleyici bir uyum içindedirler. Zıt burçları olan Kova burcu ile, zıtlıkların çekimi durumunu yaşayabilirler.

Bunu da beğenebilirsiniz: Sinastri bilgileri

Yorum yapın