Akrep Burcu Özellikleri

Mars yönetimindeki Akrep burçlarının savaşma ve hayatta kalma enerjileri çok güçlüdür.

Harika stratejiler yaparak, mükemmel bir şekilde düşmanlarını alt edebilirler. Gerek manipülasyonlarla gerek çizdikleri planlarla herkesi istedikleri yere çekebilirler.

Karda yürür, izini belli etmez dediğimiz bir burçtur Akrep burcu.

Hayatta çoğu şeye kuşku ile yaklaşırlar. Kolay güvenmez ve kendilerini de kolay açmazlar. Kendilerine anlatılan sırları da çok iyi saklarlar. Derin, gizemli ve araştırmayı seven kişilerdir. En harika stalkerlar Akrep burcu kişilerden çıkar.

Şüphecilerdir, sevdiklerini çok sever ve sahiplenirler.

Akrep Burcu Hediye

Bu kişiler için derinlik oldukça önemlidir. Mutlaka aldığınız kişiye özgü ve derinlik uyandıracak bir hediye olmalıdır.  

Özellikle bordo, gece mavisi ve siyah tonlarda hediyeler kendisine oldukça çekici gelecektir. Bu tonlarda iç çamaşırları, ipek gecelikler ya da kıyafetler alabilirsiniz. 

Yine evi için güzel bir kahve makinesi, pahalı ve özel kahveler ya da kaliteli içkiler ve içki bardakları tercih edebilirsiniz. 

Akrep Burcu Aşk Hayatı

Akrep burcu, fazlasıyla derin ve yoğun bir şekilde seven bir burçtur. Sevdiği kişiyi ciddi bir şekilde sahiplenir ve benim duygusu ile hareket edebilir.

Karşısındaki kişiden de mahremiyetine önem vermesini, kendisine karşı sabırlı ve sadık olmasını bekleyecektir. Sizin aslında kötü bir düşünce ile yapmadığını bir şeyi bile şüphesi ile yanlış anlayıp kriz çıkartabilir. Bu sebeple bağlılığınızı görmek ve bilmek isteyecektir. Güvenmesi zaman alabilir. Güvendiği zaman ise aslında size karşı uzun süre hiç açmadığı sırları ile karşılaşabilirsiniz.

Aslında Akrep burcu, size kendi özeli ile bilgiler veriyorsa, size güveniyor ve seviyordur.

Akrep Burcu Sağlık

Akrep burcu, vücutta cinsel organları yönetir. Bu sebeple yumurtalıklarla ilgili rahatsızlıklar, genetal bölgedeki iltihaplanmalar veya harici hastalıklar konusunda bir hassasiyet olabilir.

Akrep Burcu Kariyer Hayatı

Klasik yöneticisi Mars, Modern yöneticisi Plüton gezegeni olan Akrep burcu oldukça derin, gizemli ve keskin işlere yönelebilir.

Askeri alanlar, tıp, cerrahlık, akademisyen, araştırmacı, dedektif, cinsellik ile alakalı alanlar (cinsel yaşam koçluğu vb.), başkalarının paralarını yönetebilecekleri işler, finansal danışman, bankacılık, mühendislik (özellikle makine ve bilgisayar mühendisliği) gibi alanlara yönelebilirler.

Akrep Burcu Hangi Burçlar İle Anlaşır?

Bunu anlamak için doğum haritasındaki harici gezegenler de güzelce incelenmelidir. Karşılıklı olarak Güneş, Ay, Venüs, Mars ve Merkür’ün açılarına bakılmalıdır.

Akrep burcu, kendisi gibi su grubundan olan Akrep, Yengeç ve Balık burçları ile anlaşabilir.

Toprak grubundan olan Boğa, Başak ve Oğlak burçları ile destekleyici bir ilişkileri olur. Zıt burcu olan Boğa burcu ile zıtlıkların çekimi durumunu yaşayabilirler.

Bunu da beğenebilirsiniz: Sinastri bilgileri

Yorum yapın